czwartek, 1 stycznia 2015

Rok 2015 w kartach tarotaPrzewrotnie, przepowiednia Tylko dla Wiernych Czytelników! 
I dla Zbłąkanych Wędrowców.

Wy, którzy tu zaglądacie!
Miłej lektury 


Rok 2015 - Królowa kielichów - król buław - rydwan
(Zjednoczmy siły a zajdziemy dalej)

Talia Magna Veritas Tarot

W tym roku ważne będzie „wyrażanie się”(król buław, autoprezentacja) ale też wyrażanie swych uczuć lub kreatywności (królowa), odnalezienie własnej drogi (Rydwan), ścieżki rozwoju i podążanie nią bez strachu (król) i z pozytywnymi uczuciami w sercu (królowa). 
Będziemy świadomie „pisać własną historię” i niewątpliwie zostawimy po sobie jakiś ślad (czy to w sercu jakiejś osoby, czy też bardziej namacany dowód, w postaci tomiku wierszy, obrazów czy blogowania).


.. nie bójmy się wyrażać siebie – (król, królowa, rydwan) i tworzyć..


To rok, w którym nieco łatwiej nam będzie wyrazić uczucia, nie będziemy czuć takich blokad i strachu. Poddamy się uczuciom, być może zaczniemy „żyć naprawdę” i popłyniemy z prądem, bez winy i wstydu.  Będzie to dobry rok na realizowanie potencjału, który tkwi w każdym z nas.Suma kart na rok 2015 - Sąd niezwykły rok, karmiczny, przeszłość da o sobie znać, 
dobije się do drzwi i upomni o swoje, być może wrócimy do jakiegoś przerwanego projektu, zrealizujemy jakieś stare marzenie, odgrzebiemy coś - co juz dawno zapomniane a jednak tkwi gdzieś na dnie naszej duszy.. teraz się To upomni!
W tym roku, na jaw wyjdą uczucia, rozpalimy serce lub ktoś rozpali nasze serce, choć początkowo możemy się hamować, wzbraniać (zaczyna delikatna królowa).. to szybko okaże się, że pewnych rzeczy nie da się wyhamować (np. ulewny deszcz). Kielichy-woda, są podgrzane przez buławy-ogień, temperatura w związkach wzrośnie, samotni poczują szybsze bicie serca, jak lawina ruszy mechanizm (rydwan) i coś, co nie działało się już miesiącami lub było uśpione przez lata - teraz dojdzie do głosu. Jedyne co będzie można zrobić, to świadomie chwycić lejce i pokierować wozem na odpowiedni tor, byleby tylko nie wylecieć z drogi!


Ciekawe karty, bo aż dwie dworskie: królowa i król, kojarzą się z równouprawnieniem (albo gender?), pewną dojrzałością, także z relacjami ogólnie, to będzie dobry rok dla relacji partnerskich. Wydoroślejemy w tym roku. Wszelkie pary, związki -  będa musiały pójść na kompromis, bo inaczej ich drogi się rozjadą. Tworzenie spółek, współpraca z pojedynczymi osobami czy firmami - odniesie sukces, choć nie obędzie się się bez długich rozmów, ale warto! Rydwan mówi że można się dogadać i połączyć siły. W myśl zasady: co dwie głowy, to nie jedna. Rok, w którym zawrzemy nowe przyjaźnie, być może podejmiemy owocną współpracę, będzie się liczył kontakt z drugim człowiekiem. To może być rok naszej przemiany/transformacji.

Ludzie choć różni (król, królowa) z różnym temperamentem (kielichy, buławy), znajdą wspólny cel (Rydwan), połączą siły by działać razem. Komunikacja, mądre rozmowy - kluczem do sukcesu.  

To może być przełomowy rok dla wszelkiego rodzaju opiekunów (królowa kielichów), takich jak nauczyciele przedszkolni czy szkolni, dla ludzi pracujących w placówkach pomocy wszelakiej (domy dziecka jak i schroniska dla zwierząt), w tym roku możecie wiele zdziałać na tym gruncie. Jako że zaczyna królowa, to może być genialny rok dla artystów wszelkiej maści: pisarze poeci, malarze, graficy, także blogerzy - obudzą się z hibernacji, odnajdą swą wenę. Początkowo będą nieco zdezorientowani, zaś chwilę później, pomysły niczym lawina spadną z nieba, wystarczy jedynie nadać im formę.

Ważny stanie się rozwój duchowy, duchowe przebudzenie się. Ogólnie w tym roku, będziemy poszukiwać tego, co w życiu najcenniejsze czy bardziej: co dla nas najcenniejsze. Do naszych drzwi pukają zmiany, ważne by je odpowiednio wykorzystać (nie przegapić). To Wielki Rok, możemy przeskoczyć o szczebel a nawet kilka szczebli w naszych karmicznych wcieleniach ;) Wystarczy wykrzesać z siebie odrobinę odwagi i nawet, jeżeli czekają nas trudne doświadczenia, to nic! Okaże się, że Co nas nie zbije, to nas wzmocni (Sąd), niczym Feniks powstaniemy z popiołów i zadziałamy z odwagą godną herosa. Nie zapominajmy że trudne doświadczenia też nas czegoś uczą.

Rok 2015 okaże się niezwykle owocny dla wytrwałych i konsekwentnych!

Bardzo możliwe, że w tym roku wyjątkowo dobrze uda się połączyć pracę/obowiązki z życiem rodzinnym. Będziemy umiejętnie gospodarować czasem.

Być może ten rok, zaczniemy leniwie, delikatnie, nieśmiało (królowa), ale potem wstąpi w nas duch działania (król) i wszystko ruszy pełną parą. Pasja, kreatywność, pomysłowość, zostaną wcielone w życie i mogą przynieść naprawdę niesamowity efekt! To serce (K.K) i dusza (K.B) złączona w jedno ciało (Rydwan).

Bardzo dobry rok na przemieszczanie się, podróże (także te duchowe, medytacja, astral, wizje), przeprowadzki.
Trzeba się będzie mocno trzymać, bo przed nami emocjonalna karuzela ;) 

Na tych, co nie siedzą bezczynnie, będzie czekać nagroda ;)

W ten pierwszy dzień Nowego Roku życzę Wam wszystkiego dobrego! Spełnienia marzeń.

8 komentarzy:

 1. Oryginalna,fajna interpretacja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ps.również życzę obficie szczęśliwego Nowego Roku :)

   Usuń
  2. Ps.również życzę obficie szczęśliwego Nowego Roku :)

   Usuń
  3. Tu działa jakaś magia,komentarze się mnożą jak grzybki po deszczu,więc już nie kasuję ;)

   Usuń
  4. Heh, no widzę.. to zalewa nas pozytywna energia, tak myślę.. rozpędza się jak Rydwan i sunie byle do przodu ;)
   Również ciepło pozdrawiam w Nowym Roku :D

   Usuń
 2. dzięki Oleńko za horoskop:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomyślnego Nowego Roku.
  Mnie coś ostatnio "prześladuje" ta królowa kielichów. A na ten rok wypadła mi w sprawach zawodowych/karierze.
  Pozdrawiam serdecznie :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Airi ;* Buziak po 3kroć
   Również pomyślności i wszystkiego dobrego,
   Ola

   Usuń