środa, 2 marca 2011

Przygoda z ....

i rozkład.. kiedy spotykamy się z czymś nowym dla nas, nieznanym, można zapytać czy to dobra dla nas droga i do czego może nas doprowadzić.. to może być nowo poznany człowiek, inne stanowisko pracy czy np. decoupage którym się ostatnio interesujemy ;P


1. To twój cel, tego oczekujesz, tego chcesz w tej nowej dla siebie sytuacji
2. Od tego powinnaś zacząć
3. W tym miejscu to znajdziesz
4. Kto lub co ci w tym pomoże (ta osoba lub te cechy charakteru ci pomogą)
5. Tę przeszkodę napotkasz
6. Do tego dojdziesz najprawdopodobniej
7. Rada dla Ciebie (na teraz)
8. Ostateczny wynik

(by Senna Wiedźma)

6 komentarzy:

 1. iiiii :) motylki :) a swoją drogą ciekawy rozkład, ale motylki jeszcze ciekawsze :P gdzie Ty takie piękne grafiki znajdujesz?

  OdpowiedzUsuń
 2. :*

  Dzięki Ania.. tę konkretnie?.... nie mam pojęcia, mam na dysku mnóstwo zebranych, swego czasu "zbierałam" takie ciekawe lustracje, obrazki... bo lubię wszystko co cieszy oczy :)

  A mostek z motylkami rzeczywiście ciekawy i zaczarowany :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aleksandro, jestem wierna czytelniczka twojego forum i mimo że rzadko zostawiam komentarz to napisze tobie tylko to, że jestem pod wielkim wrażeniem wiadomości które przekazujesz tutaj. Jesteś dla mnie wielka inspiracją i pomocą. Oby tak dalej. Mariola

  OdpowiedzUsuń
 4. aha Ps. chciałas się jeszcze zapytać.. Rozkłady które podajesz - nie podajesz pozycji kart. Czy mam to rozumieć że karty powinny byc kładzione w pozycji równorzędnej? tzn jedna za druga?

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję :))

  ... tak, ja tak robię.. kładę karty w jednym rzędzie.. jedna za drugą..
  .. ale uważam, że to kwestia intuicyjnego rozkładania, jeżeli czujesz potrzebę "innego" rozłożenia kart, to jak najbardziej właśnie tak trzeba.. jak mówi głos wewnętrzny..

  Pozdrawiam,
  Ola.

  OdpowiedzUsuń
 6. Aha, dzięki śliczne :)

  OdpowiedzUsuń