środa, 27 maja 2020

Bardzo stary rozkład na rozwój relacji


Dostałam email po latach, od dziewczyny z dawnego forum, 
odezwała się po 10 latach żeby zweryfikować wróżbę ;)
Za co ja dziękuję!!! Za zgodą umieszczam...Wklejam kopiuj-wklej, żadnych poprawek.Zainteresowanie meżczyzny kobietą, jego myśli o niej Światabsolutnie zainteresowany twoim ciałem i umysłem, całokształtem, trochę fascynacja, jakbś stąpała lekko tuz nad ziemią, jakbyś była inna niz wszystkie dziewczyny które do tej pory poznał, zjawa nie z tego świata.. trochę obawa czy nie sięga zbyt wysyko, czy jak się zbliży to nie uciekniesz, czy to jest realne znaleśc bóstwo na ziemi?On podświadomie, czego sobie nie uświadamia tylko wyczuwa i to ma na niego wpływ as buławporuszasz go, inspirujesz, dodajesz energii i wigoru, doładowujesz go energetycznie, być może nawet po każdym spotkaniu z tobą się tak czuje, nawet niekoniecznie po spotkaniu, może być tuż po zobaczeniu cię np. na zdjeciu, lub nawet gdy pomysli o tobie, ciśnienie mu się podnosi :)

jednocześnie to as, siła i słabosc w jednym, według mnie boi się działać w jednookreślonym kierunku, woli być neutralny by czegoś nie starcić, może się podświadomie obawiać i wycofywać, ale tylko dlatego, żeby cie nie spłoszyć,żeby os nie sflaczało, nie zwiędło, nie umarłozdolnośc mężczyzny do utrzymania związku ogólnie, niekoniecznie z pytającą król kielichówtak, tak, tak! oddany kochający facet, liczy się ze zdaniem swojej kobiety, wspiera być może pozwala ci się rozwijać duchowo, lub wspiera twoje duchowe zdolności, kocha głęboko.. czasami, ale tylko czasemi, może być zbyt emocjonalny i być może się do tego nie przyzna, bo to król, ale jak cos go dotyka to prawdziwie głęboko i on nie zapomi żadnej relacji w swoim życiu, żadnej która go poruszyła emocjonalnie, może być sentymentalny lub wrażliwy na tle innych mężczyzn, bardziej wrażliwy, czuły, kochającyJego myśli, w jakim kierunku podażają myśli o kobiecie rycerz kielichów

zakochany i chce towarzyszyć, tylko czy na zawsze?Atrakcyjnośc fizyczna kobiety w jego oczach 10 mieczyboshe, nie wiem. ale chyba atrakcyjna, albo kompletnie nie jesteś w jego typie, albo jesteś mega pociągająca i ma cię ciągle w umyśle, albo razem: nie w typie, ale masz coś w sobie tak powalającego, elektryzującego że go ścina z nógWynik tego związku 6 kielichów

Olbrzymie uczucia, fascynacja, coś na kształt poznania bratniej duszy, przyjaciela, powiernika.. to karta wielkiego sentyementu.. jesteś jego pierwsza miłością


Bonus, ode mnie:

Po co ten mężczyzna znalazł się na twojej drodze? królowa kielichówTo nie wiem,…. może żeby rozkochać, wzbudzić uczucia, podnieść samoocenę bo to królowa, dopieścić? DoenergetyzowaćPodsumowanie po 10 latach:

Nigdy nie weszli w związek, ona się odsunęła, uciekła mu w świat po prostu, nie dlatego że go nie chciała, ale dlatego że czas nie sprzyjał i rzuciła się w wir wydarzeń. Poznała innego i założyła rodzinę, on tak jakby "zrezygnował" z walki o nią lub pozwolił jej być szczęśliwą „gdzieś indziej”, odejść i się spełniać w swojej roli. Wyjechał  na kilka lat do innego państwa, wrócił z żoną. 
Obydwie pary mają partnerów (małżeństwa), obydwie pary mają dzieci, obydwie są bardzo szczęśliwe w swoich związkach  Po jego powrocie do Polski ich kontakt się odnowił. Gadają ze sobą jak starzy przyjaciele, rozumieją bez słów, wspierają.  Świetnie się ze sobą bawią, mają bardzo podobne poczucie humoru. Nie są razem, na chwilę obecną … ciekawe co za kolejne 10 lat?W tych 6 kielichach pokazał  się związek serc/dusz, ale nie fizyczny.  

Królowa kielichów: uzdrowić serce lub otworzyć czakrę serca, odblokować na prawdziwą miłość, wyzbyć się strachu, pokochać siebie.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza