środa, 3 lipca 2013

Anielskie wsparcie w miłości 44 Karty + książka. Recenzja


Tytuł: Anielskie wsparcie w miłości 

Autor: Doreen Virtue

Zestaw: talia 44 karty + podręcznik 120

Format kart: 89 x 127 mm


Rok wydania: 2012Zgrabne pudełeczko a w nim 44 karty + niewielki podręcznik.

Karty przepiękne, cudowna i kojąca grafika, piękne złocone brzegi, idealny format dopasowany do dłoni. 
Na 44 karty zaledwie 5 z nich ma znaczenie negatywne
jest to Nieodwzajemniona miłość, Rozstanie, Współuzależnienie, Oszustwo, Pozostań czujny (karta ostrzegawcza). Reszta kart ma zabarwienie pozytywne, optymistyczne, uzdrawiające, część z nich to porada (nie zawsze prosta w zastosowaniu np. uwolnij się od byłego partnera). 

Te karty naprawdę dają wsparcie, nazwa jest jak najbardziej adekwatna, one zachęcają do pozytywnych zmian w naszym życiu. Mam wrażenie, że ich najważniejsze przesłanie to uzdrowić swoje życie, pokochać siebie, zadbać o spokój psychiczny, dowiedzieć się co nas czeka w kwestii związków, uczuć i miłości. Karty są cudne, wykonane na najwyższym poziomie, doskonale się tasują. Artyści tworzący talię to Lisa Iris, Howard David Johnson, Corey Wolf. Wszystkie karty zapierają dech, poza piękną grafiką na karcie mamy jej nazwę (góra) oraz znaczenie czy poradę (dół).  Bardzo dobrze się z nią pracuje, jest prosta w użyciu, idealna da początkujących, zaś dla zaawansowanych może być dodatkową wskazówką.

Przykłady z życia wzięte:
Jak mój związek z J. widzą Anioły - Bratnia dusza - mi pasuje :)
Co nas czeka w tym roku Frywolność - tego jeszcze nie doświadczyłam, bo na razie góra obowiązków, ale kto wie, może czas się przygotować na wakacje ;)
Co nas czeka jeszcze dziś - Rozstanie (godzinę później J. dostał telefon i nie było go z nami kilka godzin) - jak widać, w kartach dnia przesłanie jak najbardziej trafne..Do talii dołączony jest podręcznik. To niewielka, zgrabna książeczka. Zawiera informacje jak posługiwać się talią, dowiadujemy się z niego na jakie pytania odpowiadają karty, w jakich sytuacjach ich używać. Mamy podane przykładowe rozkłady. Znajdziemy tu też pogłębione  znaczenie każdej z kart. Bardzo mi się podoba opis znaczeń w zależności od tego czy para jest razem, czy też nie, w interpretacji liczy się ich obecna/teraźniejsza  sytuacja  (ja robię dokładnie tak samo, te same karty - w zależności od sytuacji pytającego - interpretuję zupełnie inaczej). 
Nazwy kart w kolejności alfabetycznej, co znacznie ułatwia wyszukiwanie. 
Dodatkowo dostajemy listę aniołów, powiązanych z miłością, romantyczną miłością, w zależności od potrzeb, możemy się do nich zwrócić w trudnych czy niepewnych momentach swojego życia.Dla kogo zestaw Anielskie wsparcie w miłości 44 Karty + książka
Idealna pozycja dla wielbicieli aniołów, dla zagubionych w miłości, dla poszukujących czy mających problemy uczuciowo-związkowe.  Tak naprawdę to idealna talia dla wszystkich: samotnych i zajętych, 
na początku związkowej drogi i w trakcie. 
Kryzys/problemy/wątpliwości, niepewność mogą pojawić się na każdym etapie związku. 
Te karty pozwolą nam sobie poradzić, wybrać właściwą ścieżkę, czasem upewniać się w wyborze. 
Doskonałe na prezent, bardzo eleganckie  ;) Ocena 5/6

Dziękuję wydawnictwuTen uroczy zestaw możecie kupić w sklepie 2 komentarze:

  1. Dziękuję ci za ten wpis. Bardzo interesuje mnie aspekt miłosny w kartach i nie powiem, że zaintrygowałaś mnie tymi kartami ;)

    Pozdrawiam!
    Margola

    OdpowiedzUsuń
  2. witaj, dzieki za wpis! karty posiadam, lecz niekiedy mam problem z interpretacja. jakbys zrozumiala karte ,wycofanie, przy pytaniu o osobe z ktora nie jest sie w zwiazku i jest utrudniony kontakt?czy Anioly radza aby sie odizolowac od siebie czy raczej spedzic jakis czas z ta osoba w samotnosci aby sie lepiej poznac i zobaczyc co dalej.Pozdrawiam :-) Adka

    OdpowiedzUsuń