sobota, 21 kwietnia 2012

Kapłanka


 (źródło obrazka: http://www.artveo.pl/art/Pytia,12773.html#art)

Nazwa -  Kapłanka, Papieżyca, Arcykapłanka, Księżniczka Srebrnej Gwiazdy
Żywioł – woda
Astrologia – Księżyc
Liczba – 2
Czas – luty, wtorek i sobota, 2h, 2 miesiące, 2 dni, 2 lata, 28 dni (cykl księżyca), miesiące maj i czerwiec, noc
Cześć ciała – płyny (krew, limfa, woda w organizmie, hormony), narządy kobiece, język i usta, oczy, uszy
Hebrajska litera – Gimel (wielbłąd)
Ścieżka na drzewie życia 13, 1 do 6 Kether do Tiphareth
Postawa– cicha, wycofana, nieruchoma, refleksyjna, bierna, spokojna
Konstelacja Kapłanki: Sprawiedliwość (11), Sąd (20), 2 Buław, 2 Kielichy, 2 Miecze, 2 Monet
Kamień - Kamień księżycowy, perła
Zwierzę – pies (kojarzy mi się wtedy z Hekate)
Roślina – bylica, leszczyna, brzoza, hibiskus


Ogólnie – Na talii Waita kobieta, kapłanka (dosłownie), siedzi pomiędzy dwoma filarami: czarnym B i białym J. U jej stóp sierp księżyca, suknia do stóp w kolorze białym i niebieskim. Na głowie diadem z kulą w środku (potrójny Księżyc), w rękach księga - Tora, na szyi zawieszony krzyż. Za nią kolorowa zasłona w palmy i granaty. Kapłanka to tajemnica, intuicja, świetny kontakt z podświadomością, głos wewnętrzny. Kapłanka uczy nas jak patrzeć „poprzez”, „poza”, jak dostrzegać to, co niedostrzegalne gołym okiem, uczy patrzeć dogłębnie i całościowo. Uczy milczeć, nie osądzać, nie oceniać. Karta reprezentuje tajemnicę, często wskazuje na opóźnienia wszelkiego rodzaju, trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość i na coś poczekać.

Symbolika
Księga – wielka księga życia i prawa, księga strzeżonych tajemnic, wiedza
Dwie kolumny, czarna i biała Jin-jang, czynne-bierne, polaryzacja, dualizm, wiedza „dobra” i „zła”, taka która może pomóc i zaszkodzić
Biały welon na głowie – symbol czystości, dziewictwa
Niebieski płaszcz – duchowość
Sierp Księżyca – nawiązanie do kapłanek księżyca, bogini Artemidy/Diany, cykliczność, tajemnica
Granat – nasiona życia, kobiecość
Palma – wzrost, życie
Krzyż na piersi - wierność samej sobie, zjednoczenie przeciwieństw, wiara

Archetyp –Pytia Isis, dziewica, Westalka, Junona, Izyda, Persefona, Hekate

Ludzie\cechy charakteru – Zazwyczaj wskazuje na kobietę lub na bardzo wrażliwego, emocjonalnego mężczyznę. Osoby które pokazują się w tej karcie, to: mamy, babcie, żony, kochanki, ciocie, córki (kobiety generalnie, choć nie zawsze!). Wyciągnięta jako sygnifikator, wskazuje na osobę, która interesuje się ezoteryką, nie obce są jej słowa „święta przestrzeń” i mistycyzm. 
Kobieta, która pokazuje się w tej karcie, może być samotna z wyboru lub „nie do podejścia”, ona nie szuka związków na siłę. Samotność nie jest dla niej utrapieniem, wręcz przeciwnie, lubi przebywać sam na sam w swoim towarzystwie, jeżeli ma rodzinę, to musi mieć tez czas na własny rozwój (nauka, czytanie, pogłębianie wiedzy).

Ogólnie człowiek „w Kapłance” jest cichy, spokojny, refleksyjny, pełen zagadek i tajemnic. Można go znać wiele lat a pomimo tego, nie znać go wcale. To osoba, która interesuje się swoim wnętrzem, introwertyk. Ma wiedzę książkową, jest oczytana. Można określić ją słowami „szara myszka”, na co dzień cichutka, spokojna, prawie jej nie widać i nie słychać, potrafi zaszyć się w pokoju na całe godziny, nigdy się nie nudzi ze sobą, zawsze ma coś do przeczytania, przeanalizowania, przemyślenia. Bacznie obserwuje świat i ludzi, próbuje zrozumieć wszystko co ja otacza, ciekawią ja zawiłe zagadki i ludzkie dzieje, nigdy nie ocenia „po okładce”, zawsze stara się patrzeć „głębiej” niż przeciętny zjadacz chleba. Ma bardzo rozwiniętą intuicję i kontakt z samym sobą, jest wnikliwa. 

Jako dziecko w szkole, często niezdarna, unika wychowania fizycznego, na co dzień unika prac fizycznych wszelkiego rodzaju, obowiązki domowe mogą być dla niej koszmarem lub szarą rzeczywistością (po prostu trzeba coś zrobić i nie ma przeproś). Jest delikatna, nigdy się nie narzuca, wręcz przeciwnie – usuwa w cień. To osoba, która nie angażuje się, nie udziela, mało „ją widać” w świecie zewnętrznym. Nie afiszuje się ze swoimi uczuciami, nie wydobywa ich na światło dzienne, tak naprawdę mało kto ją zna, mało kto zna jej prawdziwe potrzeby. Działa powoli. 
Kapłanka, to mieszanina logiki i emocji.. Emocje "buzują" w niej, ale ona jest bierna i milczy... woli nie robić nic, nie wychylać się a robi tak, bo boi się odrzucenia, zranienia czy skrytykowania. Jako przyjaciółka, świetna powierniczka (Uwaga! Wbrew pozorów świetnie dogaduje się z Cesarzową, choć nie do końca ją rozumie), potrafi godzinami wysłuchiwać innych, jej kanapa to często „kozetka psychoanalityka”, ale sama jest mało wylewna. Kapłanka posiada własne tajemnice i sekrety, często to osoba, która miała trudne dzieciństwo, jest „po przejściach”. Ona dużo teoretyzuje, "gdyba".. dużo myśli, czyta, ma ciągły głód wiedzy.. studiuje, jest oczytana, ale tego nie widać, bo malutko mówi i jej wiedza nie ma ujścia (inaczej mówiąc, ma ujście gdy ktoś zapyta.. w innym przypadku nie). Dla niej, milczenie jest złotem. Wiele sekretów zatrzymuje dla siebie (szczególnie gdy ktoś ja poprosi o dyskrecję)... Ona widzi szarości, nic nie jest czarne ani białe, nikt nie jest bez winy.. usprawiedliwia zło, w zachowaniu idealistycznym i "dobrym" doszukuje się drugiego dna.. no bo przecież nikt nie jest "chodzącym dobrem czy złem". Ona zdaje sobie sprawę, że każdy nosi „swoją prawdę”. Bardzo empatyczna, cierpi razem z innymi, potrafi odczuwać ich ból. Ma wyjątkowy dar empatii, „wchodzenia w skórę innych” i rozumienia najbardziej dziwacznych i skomplikowanych motywów ludzkich. Humanitarna, idealistka, przeciwna karze śmierci, zawsze dająca drugą szansę. 

Jako mama, ciepła, ale nieco „oddalona”, wiecznie zatopiona w myślach, zaczytana w książkach, mało konsekwentna, nie praktyczna. Dba raczej o rozwój duchowy dzieci, ich kulturę, obycie, oczytanie. Mało rozrywkowa osoba, domator, woli przesiedzieć w domu z książką niż iść na przyjęcie. W negatywnie to może być „zła macocha”, teściowa czy kochanka. Może popadać w stan depresyjny lub nałogi..

      Kaplanka - Ananda Tarot

Wygląd – często ma piękne, duże, mądre, jakby wilgotne oczy, niebieskie/szare. W spojrzeniu widać smutek, nostalgię, refleksyjność.. są jak dwa wielkie głębokie zwierciadła, bardzo przenikliwe. Włosy różnej długości, często niezwiązane, nie spięte.. tylko luźno puszczone, raczej ciemne.. Skóra blada i delikatna, można zobaczyć sieć żyłek na rękach. Sylwetka normalna lub ze skłonnością do przybierania na wadze, szczególnie po ciąży lub z wiekiem. Ciało słabo umięśnione, kobieta bardzo delikatna, rysy twarzy szlachetne, klasyczne, „posągowe”. Zmysłowa i niewinna jednocześnie, może sprawiać wrażenie „spowolniałej i zasiedziałej”.

Styl ubierania – Nie za bardzo dba o modę. Po prostu, nowe ciuszki ją nie interesują. Potrafi chodzić 10 lat w tym samym płaszczu. Ubiera się skromnie, jest jednocześnie pełna wdzięku i tajemnicza, lubi tkaniny płynne, miękkie, delikatnie muskające ciało, ale tez praktyczne i wygodne np. bawełniane. Zakłada długie zwiewne sukienki, bluzki mgiełki, ulubione kolory biel, srebro, czerń, indygo, rzeczy „mieniące się”. Lubi ubrania wełniane i nakrycia głowy (duże ciepłe czapki tzw. Smurf, berety, nauszniki, kaptur).

Zawód – psycholog, psychoterapeuta, psychiatra, doradca, wychowawca, tarocistka,  medium, astrolog, zakonnica, profesor na uczelni, nauczycielka, duchowy doradca, ktoś, kto mało mówi dużo słucha lub posiada wiedzę na jakiś temat (praca związana z nauką i edukacją),wymagająca cierpliwości, braku pośpiechu. Kobieta uzdrowiciel, nauczyciel reiki. Także praca, która ma związek z książkami, dokumentami, listami, papirusami np. praca w bibliotece, księgarni, wydawnictwie, praca edytorska, pisanie (twórczość własna), praca w archiwach. Praca związana z dochowaniem tajemnicy lub wyszukiwaniem informacji. Osoba prowadząca kursy czy szkolenia, także online.

Miejsca – dom, środowisko „codzienne”, kuchnia lub pokój z kominkiem i książkami, poradnie wszelkiego rodzaju, poczekalnie, zakony, sanktuaria, sanatoria, azyl (miejsca schronienia), archiwa, miejsca spraw „nie rozwiązanych”, jeżeli w centrum miasta, to miejsca ciche, spokojne np. biblioteki (jest tam cicho), świątynie, aule (milczy się tam, wysłuchuje innych). Karta pokazuje mi patologię ciąży. Pokazuje miejsca "pod" np. coś może leżeć pod łóżkiem, nie "na wierzchu", niekoniecznie widać coś "na pierwszy rzut oka", może być czymś przykryte (podobne miejsca mi pokazuje karta 2 Miecze) lub może leżeć pomiędzy książkami, papierami, ewentualnie gdzieś, gdzie potrzeba kluczy czy hasła dostępu.

Związki i relacje osobiste – (tu mam na myśli tzw. Energię związku) Związek partnerski bardzo spokojny, często bez seksu lub jeden z partnerów o małym apetycie seksualnym, lub jest jakiś problem seksualny może się pojawić. Partnerzy, którzy obdarzają się szacunkiem,  kochają się, są czuli względem siebie, wierni. Energia takiego związku często mówi, że partnerzy skupiają się na ognisku domowym, założeniu rodziny, przyjaciele są „spychani” na margines. Często związek małżeński poprzedzony długoletnim  „chodzeniem”, bądź zawarty dosyć późno, ale bardzo szczęśliwy (Kapłanka to karta ochronna). Bardzo często karta pokazuje rodziny, w których ważne jest bogactwo duchowe, nie materialne. Często kobieta w takim związku jest bardzo mądra, ale stoi w cieniu .. mam tu na myśli związek w którym on jest „głową” a ona „szyją”. Czasami karta pokazuje problemy w związku, które spychane są „pod dywan”, nie rozmawia się o nich albo szybko się o nich zapomina czy „obojętnieje” wobec nich. Uwaga, jeżeli karta wypada na pozycji co partner ukrywa, to może być tajemnicza kochanka, czy skrywane uczucia lub związek (w zależności od otaczających kart). Karta często mi pokazuje związki z dużą różnicą wieku. 
W negatywnie Kapłanka, może  „karmić” wampiry energetyczne wokół siebie.. oddawać swą energię innym.. to Dawca. Jako przyjaciółka – podchodzi z dystansem, nie zwierza się, jej zaś można powiedzieć wszystko, w potrzebie – zawsze jest blisko. Rzadko co ją śmieszy czy rozwesela, z natury bardzo poważna. Często może być odbiera, jako osoba chłodna i beznamiętna. W negatywie, ukrywa swe prawdziwe oblicze, swe prawdziwe motywy. W najgorszej wersji może mówić o podwójnym życiu (przy odpowiednich kartach) np. w rodzinie inna, dla rodziców inna, dla przyjaciółki inna, każdy zna ja z nieco innej strony.


Zdrowie – wszelkie „sprawy kobiece”, ginekologiczne, np. zespól napięcia przedmiesiączkowego. Karta pokazuje późną ciążę lub ciążę z problemami, okolice brzucha mogą być  problematyczne, zatrzymanie wody w organizmie, czasem choroby „utajone” rozwijające się latami i nie dające żadnych objawów, lub choroby trudne do zdiagnozowania (ewentualnie o błędnej diagnozie), choroby psychosomatyczne, problemy z układem limfatycznym. Problemy w okolicach ust np. opryszczka czy spierzchnięte usta, choroby języka. Psychologiczne: blokady, nieśmiałość, „miękkość”, problem z seksualnością czy osiąganiem orgazmu. 
Uwaga, karta często przedstawia kobietę z woalką, pokazuje mi zaburzenia wzroku czy wady wzroku (krótkowzroczność lub dalekowzroczność), podobne zaburzenia wzroku występują w karcie Kapłan (u Kapłana bardziej nasilone). Podobnie z uszami (przesłonięte), jakiś problem zdrowotny z uchem wewnętrznym lub niedosłuch. Karta pokazała mi depresję poporodową. Może wskazywać osłabienie (anemię), niskie ciśnienie i zawroty głowy.

Seks – osoba o wielu blokadach seksualnych, pruderyjna, często o późnej inicjacji seksualnej, wierna (być może wynika to z małego libido i braku zainteresowania fizyczną stroną związku). Ważne jest to, że Kapłanka absolutnie nie jest oziębła, przy odpowiednim partnerze, terapii czy ćwiczeniach, może nauczyć się czerpać radość z seksu. Ma wiele zahamowań, ulubiona pozycja – misjonarska. Lubi, gdy partner dominuje i zazwyczaj jest do jego„dyspozycji”, w seksie raczej nie odmawia mężowi czy partnerowi. 
Ma świetną wiedzę książkową i jest  „ciekawska” w tym temacie, gorzej z praktyką. W seksie powściągliwa, podlega cyklom Księżycowym, przejawia większą bądź mniejszą ochotę na seks, w zależności od nastroju, rzadko inicjuje seks, czeka na zaproszenie, inicjatywę. 
Lubi zaś uwodzić, flirtować, odsłaniać się, by potem zasłonić, zbliżyć by potem uciec. Robi to bardzo subtelnie i tylko wtedy gdy widzi zainteresowanie innego mężczyzny i gdy on ją zainteresuje w innym przypadku stanowczo naciska na hamulec. Do seksu zazwyczaj nie dochodzi, wystarczy jej samo uwodzenie, sam fakt, że jemu się „spodobała” i zwróciła jego uwagę.. jej flirty są bardzo niewinne..
Ona mówi: Patrz, ale nie dotykaj, bardzo często jest niedostępna, pod względem fizycznym, jak Westalka. Rzadko kiedy mówi czego chce, raczej czeka i obserwuje. Niekiedy wyprowadza mężczyzn na manowce. Jeżeli decyduje się na seks, to we własnym czasie i na swoich warunkach. Można powiedzieć, że jej energia seksualna jest w stanie „uśpienia”. Odpowiedni partner może ją „obudzić” czy odpowiednio stymulować (Mag by się tu świetnie sprawdził). 
Jeżeli takowy się nie pojawi, nic straconego, Kapłanka w celibacie radę sobie da ;)


Rada – Zwyczaj karta nakazuje czekać, nie naciskać, nie przyśpieszać, czasem nawet unikać kogoś (czegoś), byś cicho, zniknąć na chwilę z czyjegoś pola widzenia (w tym czasie opadną niezdrowe emocje). Karta mówi zaufaj swojej intuicji, wejrzyj w siebie, bo już znasz odpowiedź, słuchaj swojej podświadomości, dochowaj tajemnicy, stosuj się do zaleceń, więcej słuchaj niż mów, zwróć uwagę na sny czy przebłyski intuicji,  jeżeli chodzi o zdrowie: absolutnie niczego nie odkładaj na później! Czas na wizytę u lekarza.

Ostrzeżenie –  czas nie sprzyja działaniom, bądź cierpliwy, poczekaj bo dobrze na tym wyjdziesz, skonsultuj się z mądrym doradcą, nie naciskaj. Bądź cicho, nie wtrącaj się w życie innych.

Hasła pozytywne– intuicja, głos wewnętrzny, wewnętrzna mądrość, wiedza, dyskrecja, cisza, zrozumienie, lojalność, współczucie, empatia, refleksja, skromność, samowiedza, wiedza ezoteryczna, okultyzm, mądrość, kultura osobista, oczytanie, spokój emocjonalny, objawienie, modlitwa, medytacja, mistycyzm, sny i wizje, akceptowanie, cierpliwość, miłosierdzie, dobroć, przebaczenie

Hasła  negatywne–wątpliwości, mroczne sekrety, niepełna lub powierzchowna wiedza, irracjonalność, bierność, ofiarność, ciche cierpienie i samoagresja, obojętność, wycofanie, izolacja, aspołeczność, ignorancja, zamykanie się na ludzi, ucieczka w świat wewnętrzny, zamknięcie się w sobie, pasywność, anonimowość, lenistwo, postawa „na nie”, samooszukiwanie się (patronuje jej Księżyc), bierna agresja, samozniszczenie

Wydarzenia – sprawdziany, testy, egzaminy, rozmowy kwalifikacyjne, nauka, studia, udanie się do wróżki, tarocistki, psychoterapeuty, opóźnienia wszelkiego rodzaju, pytamy o radę lub ją dostaniemy, wyjazd za miasto, wędkowanie

Znaczenie w kartach dnia – czekanie na wyniki, cichy spokojny dzień, dzień z książką, nauka, dzień spędzony w zaciszu domowym, dzień pełen refleksji, spotkanie z kimś kto będzie nam doradzał lub my jemu będziemy doradzać (ewentualnie wysłuchamy), usłyszymy sekret lub będziemy czytać sekretne historie, jak film – to suspens ;) Wyciszony telefon (kiedyś zapytałam czego mama nie odbiera, okazało się, że wyciszyła dźwięk i zapomniała włączyć go ponownie), ma związek z kluczami wszelkiego rodzaju i zamknięciami czy dostępami do hasła..

Cytaty Mowa jest srebrem, milczenie złotem (karta pokazuje tajne stowarzyszenia)

Etap życia – poznanie alfabetu, nauka literek, "wchodzenie” świat baśni i książek, baczna obserwacja, autorefleksja, lęki dziecięce

Idealny prezent – książka, poradnik, amulet, coś niedrogiego a od serca, biżuteria srebrna lub z kamieniami np. pierścionek z turkusem, dla dziewczynki: pamiętnik na kluczyk

Inne:
Jej problem, zadanie karmiczne – nauczyć się być „twardym”, dbać o siebie i swoje dobro, paradoksalnie być większą egoistką. Ma problem z "przyjmowaniem"..
Finanse – moment stagnacji, który niedługo minie, trzeba przeczekać ten okres, ale będzie poprawa.
Pogoda – chłodny dzień, zachmurzony, czasem deszcz ze śniegiem lub śnieg, mgły
Płeć – zazwyczaj dziewczynka lub wrażliwy, nieco „wycofany” chłopiec
Może pokazywać cichego wielbiciela lub wielbicielkę (w przeciwieństwie do Maga którego widać i słychać, nie sposób przeoczyć.
„W roślinie” Kapłanka byłaby korzeniem.. jest czymś co jest „pod powierzchnią”. 

W przełożeniu mówi: nie pytaj bo ty o tym wiesz.. już znasz odpowiedź  lub, Uważaj bo ktoś ci czegoś nie mówi lub wręcz zataja przed Tobą. 

W pytaniu czy się z nim zwiążę, zazwyczaj mówi: czas pokaże, ale z doświadczenia wiem, że to niepewne perspektywy… (choć zależy od kart obok), często pokazuje że coś jest inne niż nam się wydaje, czegoś jeszcze o nim nie wiemy… Kapłanka może czekać na wymarzonego partnera długo, uważa że znajomość powinna się rozwijać we własnym tempie, ona nie popycha i nie przyśpiesza... Kapłanka to bardzo często znajomość w ukryciu, zatajona przed szerszym gronem.

Obraz: Mona Lisa 

19 komentarzy:

 1. Oooo, to moja karta :) Świetna charakterystyka - i bardzo się zgadza (!). Pozdrawiam! :))

  OdpowiedzUsuń
 2. OLU!Cudowny,wyczerpujący opis.Coś wspaniałego:)
  Pozdrawiam wiosennie
  zaglądająca na Twojego bloga
  Magdalena

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też uważam że było wyczerpująco i dogłębnie :)
  ależ ja bym chciała cobyś książkę jakąś napisała o Tarocie :)
  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj dziękuje Wam bardzo,
  wasze słowa to balsam na duszę :)

  Ps. o własnej książce myślę.. i w międzyczasie zbieram tarotowe doświadczenia ;)

  Pozdrawiam weekendowo :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Droga Senna Wiedźmo.

  Nie zamierzam komentować Twojego posta, ponieważ mógłbym jedynie "coś zepsuć", ale...
  To o czym pisałem do Ciebie wiele razy potwierdza się w komentarzach, chociażby w tych, które przed chwilą przeczytałem. Myślę, że wielkimi krokami zbliżasz się do podjęcia decyzji o... napisaniu książki. Jestem pierwszy, który staje w kolejce po nią i po autograf.

  Pozdrawiam Ciebie i całą Twoją Rodzinę : ))))

  Edek

  OdpowiedzUsuń
 6. Edwardzie,

  pozytywne odzewy na blogu czy na email motywują mnie, bym "zadziałała" ... i napisała coś więcej niż "notatkę na blogu" ;D
  Tym bardziej, że mam się czym podzielić.. do opisów kart mogłabym dołączyć swoje własne wizje czy sny, jakie mam na temat danej karty ..

  Dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam równie ciepło,
  Ola.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam pytanie nie do końca związane z tematem... Zadaję je Tobie, bo z tego co widzę jesteś bardzo doświadczoną i zdolną tarocistką. ;)
  Jakie zadanie karmiczne do wykonania może mieć Pustelnik (w prostym położeniu)? Co to w ogóle może oznaczać, kiedy ta karta pojawia się w pytaniu o karmę, cel tutaj, misję?
  Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Co prawda nie jestem Olą, ale chyba znam odpowiedź na Twoje pytanie. Wydaje mi się,że pustelnik jako karma to skupienie się na wartościach duchowych, a nie materialnych.Poszukiwanie głębszego sensu w życiu, wycofanie w świat wiedzy i duchowości,umiejętność refleksji czy nawet bycia samemu-dosłownie i w przenośni.Zainteresowanie się ezoteryką i dążenie do doskonalenia w tym kierunku,to także może być zadanie dla pustelnika.
  Magdalena

  OdpowiedzUsuń
 9. Zrobiłam rozkład na jeden aspekt pewnego mężczyzny i proszę Was o odpowiedź, czy prawidłowo zinterpretowałam oraz o Państwa interpretację. Rozkład: charakter osoby, której wróżyłam oraz niedawna przeszłość: II miecze (O), III kielichy (O), Kapłanka (O) - interpretacja: mężczyzna był w związku, z kobietą, do której czuł niepohamowaną namiętność i pociąg seksualny. Kobieta wyglądała jak ta, której wygląd opisuje Kapłanka. Zawiódł się na niej, bo ona go zdradzała. Nie wiem tylko, czy ona go pociągała tylko pod względem fizycznym czy też ją kochał. Czy on ją kochał? Jak wygląda dziewczyna Kapłanka?

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak wygląda kobieta Kapłanka i jak ubiera się, gdy ma 21 lat? Jaki ma kolor włosów? Jak zachowuje się taka kobieta, gdy jest w związku i wypadnie w kartach w pozycji odwróconej? Czy ona wtedy zdradza z wieloma partnerami, ,,leci na kasę'', stara się inteligentnie zrobić rogi partnerowi, by nie dowiedział się i czy ogólnie jest wyrachowana wobec partnera?

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja byłam pokazana jako kapłanka w wieku 24 lat. Mam włosy ciemny brąz, ciemno brązowe oczy. Kapłanka to karta bardzo duchowa jak może lecieć na kasę? Jak może zdradzać z wieloma partnerami? To nie jest pusta lala. Jeśli ktoś stara się inteligentnie dorobić rogi partnerowi to raczej królowa mieczy niż kapłanka. Kapłanka innych nie stara się krzywdzić jak coś jej nie wychodzi to bardziej uderza w siebie niż w innych. Jeszcze raz dopisze to jest karta bardziej duchowa niż materialna. W ogóle moim zdaniem nie materialna.
  Ja nie zajmuje się wróżeniem innym ale lubię czasami pytać o dalsze moje losy i często w relacjach jestem pokazana jako kapłanka. Obecnie mam 26 lat dlatego pozwoliłam sobie odpowiedzieć na te pytania. :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Proszę Was o interpretację rozkładów dotyczących seksu. Rozkład na partnera: Walet monet, 3 puchary, VI monet; wynik: Umiarkowanie, Kochankowie. Rozkład na partnerkę: IV różdżki, IV miecze, III monety; wynik: III puchary, Umiarkowanie. Interpretacja: on traktuje tamtą kobietę jak koleżankę do seksu, ona go zdradza. Przebywają razem na imprezach, wśród znajomych. On jest słaby w seksie, uczy się seksu od niej. Czy on ją jednak kocha, czy on wydaje na nią pieniądze? Co jeszcze widać w tych rozkładach dotyczących seksu?

  OdpowiedzUsuń
 13. Super stronka :) Mam pytanie czy wiesz może gdzie znajde szczegółowa interpretacje kart chodzi o wyglad styl ubierania i tym podobne tak jak to wyglada w przypadku wyżej opisanej Kapłanki będe wdzieczna za odpowiedz Pozdrawiam pestka407@wp.pl mój adres

  OdpowiedzUsuń
 14. Powiem tak całkiem interesujące :)

  OdpowiedzUsuń
 15. çok Güzel bir blog sayfası gerçekten.

  OdpowiedzUsuń
 16. Świetna strona :))) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 17. Czy informacje z tego postu, szczególnie początkowe (włącznie z symboliką), na temat tej karty i pozostałych (szczególnie interesują mnie Wielkie Arkana) można znaleźć w jakiejś książce itp. źródle?

  OdpowiedzUsuń
 18. Na pytanie, czy powinnam zwolnić się z pracy w ciągu najbliższego roku, wyszła mi Kapłanka. Czy to oznacza, że powinnam czekać na rozwój wydarzeń?

  OdpowiedzUsuń