środa, 1 czerwca 2011

Rozkład Uniwersalny przetestowany ;)

Niedawno pisałam że szewc bez butów chodzi.. czas nadrobić zaległości, dziś wyciągnęłam karty .. podobne jak Malta Tu :)  
... ogólnie, jaka jestem dziś, tu i teraz. Oto co wydedukowałam ;P
oryginał rozkładu Tutaj :)

Jaka jesteś... Słońce radosna i uśmiechnięta, optymistka, naiwna bardzo (w duchu jeszcze jak dziecko), ufna. Zakochana w swoich dzieciach (na karcie dwójeczka, chłopiec dziewczynka, różne jak dzień i noc) Bardzo twórcza i kreatywna, zawsze widzę pozytywne strony w sytuacjach.. nawet najgorsze doświadczenie w życiu uczy mnie czegoś, wybaczam, zawsze daję drugą szansę (tak jak wschodzące słońce), czasem czuję się zagubiona (labirynt z tyłu) ale zawsze szukam rozwiązania. Kocham piękno i sztukę. Jestem tolerancyjna (na karcie dziecko ciemnoskóre), nie ma dla mnie znaczenia pozycja społeczna, status, kolor skóry, kultura, preferencje seksualne, religia  itp... Jeżeli dosłownie czytać kartę to jestem obecnie sporo na świeżym powietrzu i pilnuję swoich dzieci (place zabaw, spacerki)... Jestem szczęśliwa obecnie ;D te dzieci na karcie to jak ja i mój mąż, wciąż zakochani jak 10 lat temu ;)


Hanson Roberts Tarot


Initiatory Golden Dawnpowinnaś być... Cesarz Och, bardziej stanowcza.. zdecydowanie ;P Jak jestem niepewna, to się wycofuję, unikam trudnych sytuacji, boję się konfrontacji oko w oko, boję się bronic swojego zdania, mało ze mnie z realistki, nie myślę o przyszłości, raczej czerpię radość z Tu i Teraz (Słońce powyżej), powinnam być bardziej uporządkowana, stanowcza, odpowiedzialna, pewna siebie, zrównoważona. Na kacie Cesarza w talii Universal Goddess Tarot jest Atena - bogini słusznej wojny, mądra, doradzająca, pomocna. Ona wie czego chce i dąży do tego.

 Universal Goddess Tarotto rozwijaj... 6 buław Należy uwolnić się od lęków i obaw, nie bać się być lepszym, nie bać się zwyciężać, nie bać się sukcesu .. nigdy nie lubiłam być w czymś lepsza od innych, miałam wtedy poczucie winy, nigdy nie czułam się lepsza od kogokolwiek. Dla mnie karta 6 Buław to skupianie uwagi na sobie, wiele par oczu zwróconych jest na nas.. powinnam radzić sobie z takimi sytuacjami... pozwolić sobie czasem na sukces i naprawdę czerpać radość z tego uczucia, powinnam czasem poczuć dumę i radość z tego co dokonałam.

Universal Goddess Tarot

Tarot 78Doors


tego unikaj.. Rydwan Pośpiechu lub zastoju.. tak mi się kojarzy Rydwan, zresztą zdarza mi się działać impulsywnie jak i zwlekać z reakcją na coś miesiącami... Jestem albo jak potulna owieczka albo wybuchowy pocisk.. bardzo klarowna jest dla mnie ta karta ;)
Initiatory Golden Dawn


to przed tobą... 5 monet To mi się ewidentnie z dietą owocową kojarzy i skubaniem potraw a nie prawdziwym jedzeniem  ;)
Ewentualnie trzymanie się razem w obliczu przeciwności... może wiatr mi będzie wiał oczy w niedługim czasie... i będę "żebrać" o czyjaś uwagę .. lub ktoś mnie "przepędzi" jak trędowatą... będzie mnie "odpychać"
Initiatory Golden Dawn

Universal Goddess Tarot

rada.. 8 monet Zaangażować się w coś, coś co rozwija mój umysł, ciało, osobowość, sprawność.. Należy zapisać się na kurs, studia podyplomowe, nie marnować wiedzy i zdolności.. od jakiegoś czasu myślę o kursie rysunkowym, kiedyś rysowałam godzinami .. ta karta każde zwrócić uwagę na szczegóły (człowiek na karcie już kończy jakieś drobne detale na 8 Monecie), może mówi o tym, by kończyć to, co się zaczęło? Albo rozpocząć (i ukończyć) jakiś długoterminowy projekt, który da mi satysfakcję?
Mona Lisa Tarot


Tarot of the Dream Enchantress

6 komentarzy:

 1. Piękne karty Ci wyszły... Mi tak brakuje czasem tego "Słońca" ;-) Może kiedyś zacznę je częściej widywać w rozkładach...
  Piękne talie - zwłaszcza Initiatory Golden Dawn - Rydwan wprost emanuje energią :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję.. a talia - Initiatory Golden Dawn - to ta, której używam (mam jedną tylko), już dwa lata będą w sierpniu :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Z wielką przyjemnością to mi się czytało tym bardziej że mogłam Cię bliżej poznać. To i ja muszę się do tego rozkładu przyłożyć :)Ostatnio za dużo czasu spędzam w lesie, zdziczałam trochę :) i zgadzam sie z maltą - ta Twoja talia jest po prostu niesamowita

  OdpowiedzUsuń
 4. U nas na razie nie ma szans na wyprawę do lasu.. Asia twardo odmawia pójścia.. twierdzi, że baba Jaga mieszka w lesie ;P

  OdpowiedzUsuń
 5. ha, aż też się wzięłam za ten rozkład :) potem pewnie wrzucę wyniki na bloga, bo akuratne są, ąz boli :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie Tuome :) wrzuć koniecznie....

  OdpowiedzUsuń