poniedziałek, 4 października 2010

4 Miecze

Moja odsłona:
osamotnienie (charakterystyczna karta, bo jest ktoś nam bliski a pomimo tego czujemy się "samotni")niemożliwość pozbierania się, zrezygnowanie, smutek, potrzeba odpoczynku na chwilę, zawieszenie broni na chwilę (takie ciche dni), powrót do zdrowia (rekonwalescencja)
bezpieczne oglądanie z boku - przez szybkę, zdziwienie też.. przemyślenie czegoś, odkładanie decyzji na później, czekanie na odpowiedni moment

też przymusowa izolacja np areszt, więzienie, szpital..

Casanova Tarot

6 komentarzy:

 1. Witaj:) mam pytanko- z jakiej talii pochodzi ta piękna karta 4 miecze, z tą rudowłosą panną i kawalerem dlugowłosym??
  Z góry dziękuję, Kasia vel lirith( z forum o tarocie)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej Kasiu, to nie jest karta z talii ...
  Znalazłam rysunek na tej stronie:
  http://www.deviantart.com/


  Pozdrawiam ciepło,
  Ola.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję, szkoda,że tonie karta:(- bardzo mi sie spodobała- może autor obrazka kiedyś stworzy talię- piękna by była:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Karta 4 mieczy pokazała mi zawód stomatologa:)
  Pozdrawiam bardzo serdecznie
  Magdalena

  OdpowiedzUsuń
 5. Podziwiam Pani umiejętności interpretacji kart. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Dzięki temu na wiele kart spoglądam teraz innym okiem. Zajmuję się tarotem prywatnie nie zawodowo. Używam go jako mojego "milczącego współrozmówcę". Nie wydaje głosu ale z nim rozmawiam i niejednokrotnie mi to pomaga.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo podoba mi się ta strona przeczytałam tu wiele interesujących i pomagających w interpretacji moich kart.Jednak mam pewien problem, jeśli mogę prosić kogoś doświadczonego o pomoc w interpretacji, sprawa jest dla mnie ważna bo zależy mi na tym mężczyźnie.
  Gdy rozkładałam Tarota, na pytanie co czuje do mnie ten mężczyzna, własnie wypadła pierwsza 4 mieczy 3 monet 2 monet i poczułam coś, że powinnam wyciągnąć jeszcze jedną kartę była to 10 pucharów. Odnoszę właśnie takie wrażenie, że on czuje się samotny.
  Jednak nie rozumiem tych następnych, 3 monet to stabilność a 2 monet to zastanawianie się, może mieszane odczucia? Może on myśli o mnie, o tym by wejść w związek?
  A 10 pucharów? Mówią, że ta karta oznacza rodzinę ale przecież pytałam o jego uczucia, czyżby po jakimś czasie mnie pokochał? Ta karta tryska radością i jak pytałam jaki będzie nasz związek (chciałam zobaczyć czy będziemy w związku) wyszły karty Koło fortuny 9 buław i na końcu właśnie 10 pucharów to dobry znak?

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń