piątek, 25 listopada 2011

As Buław - wygląd

Ostatnio ciągnę karty pytając tylko i wyłącznie o wygląd ;)
Żeby się co nieco "podszkolić", wiele z Was zadaje pytanie: jak On będzie wyglądał..

Na początek As Buław:

- średnio wysoki, młody - do 30 - lub młody duchem, albo wygląda młodo jak na swoje lata (chłopięco)
- ciało ładne, wysportowane, zdrowe, chód sprężysty, szybki albo podskakujący, radosny ;)
- często taki "szczypiorek", szczuplutki, wzrost od 1,70.. i więcej
- włosy brąz lub rude, czasem blond, często dłuższe lub krótkie z tendencją da zawijana się na końcach, często w nieładzie
- oczy najczęściej jasne, szare, niebieskie
- Uwaga! Bardzo często karta pokazuje mi mężczyzn o rudych rzęsach ;)
- cera oliwkowa, śniada.. 
- ewentualnie blada, ale ze skłonnością do czerwienienia się po wysiłku np.
- bardzo często zarost, bródka
- iskierki w oku ;) zaraża uśmiechem
- ma coś zmysłowego w sobie, pociągającego
- przyciąga kobiety, potrafi oczarować (patronuje mu karta tarotowego Maga), jest popularny, niekoniecznie bardzo przystojny ale ma w sobie coś bardzo pociągającego
- ma dołeczki (choć nie zawsze)
- tendencja do łysienia (... lub zakola)

z kim mi się kojarzy karta:

Jude Law 

 Kurt Cobain


4 komentarze:

 1. Droga Olu!wspaniale napisane!ostatnio zapoznaje się z Twoimi opisami kart pod kątem wyglądu zewnętrznego i rzeczywiście Twoje spostrzeżenia są wyjątkowo trafne:)Mam ogromną prośbę do Ciebie właśnie w tej kwestii-czy mogłabyś podpowiedzieć mi albo stworzyć oddzielny temat dotyczący wyglądu w kontekście kart:6 kielichów, as kielichów, 8 buław, 2 kielichy, kochankowie, koło fortuny oraz 3 kielichy...kompletnie nie wiem jak je rozgryźć prócz koloru włosów w kielichach i buławach:)
  Bardzo dziękuję za pomoc
  PS: kielichy wydają się mówić o krągłościach-ze względu na swój kształt-a mi co ciekawe wypadają na osoby szczupłe lub bardzo szczupłe i atrakcyjne wizualnie-jak to jest z tymi kielichami?
  Pozdrawiam cieplutko
  Magdalena

  OdpowiedzUsuń
 2. :)

  Hej, ostano mnie mało na blogu.. i mniej mam czasu na komentarze..

  Co do wyglądu w "kielichach", zależy od energii numery (od 1-9), jak dla mnie, każdy nieco zmienia wydźwięk np. w czwórce kielichów często mi osoby z nadwagą wypadają lub jakby nieco "opuchnięte", jakby miały zatrzymanie wody w organizmie.. ale to długo by pisać, najlepiej w osobnych postach.. ;)

  Ogólnie, kielichy - krągłości, jak najbardziej tak, albo takie lekkie wylewane się ciałka, nawet jak ktoś szczupły "w kielichach", to "miękki" - nie kościsty, taki do przytulania milutki.. w 6 Kielichów dodatkowo bardzo młody wygląd (młodziej się wygląda niż się ma lat...) lub wygląd jest "dziecinny", bardzo często duże oczy mi się pokazują w tej karcie, wyraziste, kolor szary-niebeski-zielony.. lekko zadarty noc i takie koralowe usta..

  w 2jce Kielichów osoba o jasnobrązowych włosach lub blond (różne odcienie), cera jasna dosyć i takie "klasyczne" bardzo harmonijne rysy twarzy.. sylwetka nie za wysoka w dwójce, raczej przeciętna lub nawet niższa niż przeciętna..

  3 kielichy - jeżeli kobieta - to bardzo kobieca, tzw, klepsydra lub ewentualnie gruszka, nogi i pupa większe .. jeżeli mężczyzna to szeroki w barach .. często kształt ciała "w trójkąt" w zależności od płci, albo szersze ramiona, albo biodra..

  Zresztą długo by pisać.. pomyślę nad jakimś postem o tym ;)

  .. ale szczerze, to książkę można by napisać, tylko o typach urody/ciała w kartach tarota ..

  Pozdrawiam ciepło,
  Ola.

  OdpowiedzUsuń
 3. Olu!Jesteś kochana!Dziękuję Ci pięknie za podpowiedź!To co napisałaś to by się zgadzało:)!!!3 kielichy to prawda że kobieta kobieca, o figurze klepsydry lub trójkąta(biodra węższe, ramiona szersze)-tak mi nawet wyszło:)!Z utęsknieniem będę oczekiwała na charakterystykę wizualną płynącą z poszczególnych kart i ujętą w Twoim wydaniu:)bardzo ciekawy i wciągający temat:)
  Pozdrawiam cieplutko i wiosennie
  Magdalena

  OdpowiedzUsuń
 4. Z miłą chęcią się kiedyś zabiorę za temat ;)
  Dziękuję również i pozdrawiam :)
  Ola

  OdpowiedzUsuń