czwartek, 23 czerwca 2011

6 Kielichów - Kryształowe dzieci i powrót do przeszłości

Mam dziś 6 Kielichów na kartę dnia.. a cały dzień czytam informacje na temat Kryształowych dzieci... i nawet karta mi pasuje :)

Życzliwość, dobro, miłość, empatia, spokój, błogość, dzielenie się, tolerancja, dawanie, bezinteresowność, serce, szlachetność, niewinność, współczucie, zaufanie .. przede wszystkim wspomnienia.. cały dzień starałam sobie przypomnieć jak to było z synkiem i czytałam dziennik, oglądałam albumy, filmy wideo... czyli powrót do przeszłości również :) 

Klasyczna talia Waita - chłopiec daje kwiat w kielichu dla  dziewczynki.. haha, jak mój Alek.. nawet delikanie ugiął nogi (!), jak on w stosunku do siostrzyczki..często się schyla jak np. buziaka daje lub przytula..  co ciekawe czas tej karty to Skorpion - znak zodiaku synka :)

Universal Waite


Robin Wood Tarot

Medicine Woman


3 komentarze:

 1. bardzo lubię kartę jako kartę dnia, zwykle pokazuje mi kontakt z moim serdecznym przyjacielem z dzieciństwa lu spotkanie z nim
  niestety na pracę już takie ładnej wymowy nie ma, pokazuje rozczarowanie i łzy
  miłego dnia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nom, zgadzam się z tym, u mnie podobnie....

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja się tak nad czymś zastanawiam. Mianowicie mnie często wychodzi 7 kielichów w połączeniu z 6 kielichów....ostatnio doszedł do tego diabeł....
  czy połączenie tych 3 kart może mówić o fantazjach erotycznych?mnie się tak wydaje...:) a samo
  7 kielichów i 6 kielichów w uczuciach? jak fachowo można to nazwać?
  Jak dla mnie bardzo ciekawe połączenie kart:)
  Pozdrawiam serdecznie
  Magdalena

  OdpowiedzUsuń