wtorek, 5 października 2010

Tarot Online - Uwaga, temat kontrowersyjny


Wierzyć, nie wierzyć.. chyba każdy musi sprawdzić na własnej skórze, by móc ocenić i mieć własną opinię..

Mam talię papierową, uwielbiam ją, zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia:) Dbam o nią, odkładam po wróżbie na miejsce.. dużo dotykam, chociażby gdy tasuję karty... ale razu pwnego, zapragnęłam zobaczyć, jak to jest z kartami online.. czy rzeczyiście gadają bzdury i głupoty..czy  jest w tym ziarknko prawdy, czy to jeden z kolejnych mitów...

No cóż, moje zdziwnienie sięgneło zenitu..  karty. okazywały się być bezbłedne.. co więcej, łatwiej mi się interpretowały, jakby pokazaywały swoje archetypowe (książkowe) znaczenie..... Nie wyciągałam ich czesto, ale stosunkowo wiele razy, by wykluczyć działanie przypadku. Robiłam to w ten sposób: wyciągając karty na ćwiczenia (tylko na ćwiczenia - po to, by szybko zweryfikować), raz ciągnęłąm karty papierowe a następnym razem online i tak na zmianę.. Akurat w moim przypadku, nawet ciut lepiej karty online wypadły ;)

Od tej pory, moje myślenie, zmieniło się o 180 stopni... dla mnie karty online zostały fajną i bardzo ciekawą alternatywą...


Polecam spóbować, by wyrobić sobie własną opinię a nie powtarzać jak papuga. Ponizej link do kart online:


Oczywiście, tam obok kart pojawia sie ich znaczenie ogólne, nigdy tego nie czytam ;)

6 komentarzy:

 1. tak tylko sie zastanawiam skąd mam wiedzieć czy wylosowałam odwróconą czy w pozycji normalnej.. ???

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiesz, ja nigdy nie odwracam kart, nawet papierowych.. intuicyjnie interpretuję..

  OdpowiedzUsuń
 3. witaj Olu. Mam pytanie odnosnie tarota online za darmo. Czy jest to bezpieczne? Mianowicie chodzi mi o to czy nie placi sie za to w jakis inny sposob (na przyklad energetyczny)? co o tym sadzisz?

  OdpowiedzUsuń
 4. Tutaj masz tarota online http://twojeprzeznaczenie.com.pl/tarotonline/

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam bardzo mieszane uczucia co do tarota online. Byłam kiedyś u prawdziwej wróżki, która wróżyła mi z tarota. Spodobała mi się, ale ta wizyta była bardzo droga. Dlatego niedawno skorzystałam z wróżby online bo to dużo tańsza opcja, ale sama nie wiem co o tym myśleć.

  OdpowiedzUsuń
 6. Tarot online rzeczywiście jest kontrowersyjny, ale gdyby nie on, to dobra wróżka online też by nie istniała i wszelakie wróżby nie miałyby racji bytu, a jednak są ;) Fakt, nigdy nie zastąpi to prawdziwej wróżki, ale jednak lepsza taka alternatywa niż żadna. Szczególnie, gdy nie ma się czasu, aby wyjść z domu i poświęcić go wróżce. Pozdrawiam serdecznie ;)

  OdpowiedzUsuń