czwartek, 7 października 2010

Krzyż Celtycki

KRZYŻ CELTYCKI
jeden z najlepszych rozkładów na problem, najlepiej go stawiać na jakiś "okres czasu" np na miesiąc-dwa-trzy, przed wystąpieniem do wróżby, należy to określić)

1. sytuacja wyjściowa, czyli co się dzieje obecnie
2. To co się krzyżuje z nią czyli największy problem, przeszkoda czy raczej wyzwanie
3.świadomość, cel
4. podświadomość
5. to co mija,niedaleka przeszłość
6.to co nadchodzi najbliższa przyszłość
7.jaźń, nastawienie osoby dla której karty stawiasz..
8.otoczenie (co oni na to)
9. nadzieje i obawy
10.wynik - na wynik można dać 3 karty, no chyba że 1 daje odpowiedź ;)

8 komentarzy:

 1. Postawiłam sobie karty i nie zabardzo umiem ich połączyć w całość.1-as kielichów,2-pustelnik,3-7buław,4-Siła,5-2kielichów,6-paż kielichów,7-2mieczy,8-król buław,9-3mieczy,10-kochankowie,królowa buław.Chodzi o uczucia.Proszę o pomoc:)Katrin

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesteś osobą pragnącą budować nowy związek, pragniesz szczęśliwej rodziny, ciepłego domu, zażyłości, wierności. Niestety obecnie jesteś bardzo samotna i to jest Twój problem, gdyż tak naprawdę nie jesteś jeszcze gotowa na ten związek, pomimo, że go pragniesz. Nie chcesz godzić się na płytki, powierzchowny romans, pragniesz silnych więzi i jesteś gotowa walczyć o swoje marzenia tu jesteś osobą zdecydowaną. Niestety pragniesz dominacji w związku. Poprzedni związek, z którym wiązałaś wielkie nadzieje nie spełnił Twoich oczekiwań, był bardziej związkiem partnerskim niż wielką miłością pomimo, że wszystko wskazywało na gorący romans. Obecnie obawiasz się ponownego zranienia, Twoje złamane serce tak naprawdę wzbrania się przed nowym uczuciem. Posłuchaj dobrej rady sprawdzonej i wiernej przyjaciółki a wszystko się odmieni.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo proszę o pomoc:)

  1-6 kielichów; 2-rycerz kielichow: 3-papieżyca; 4-cesarzowa;5-wieza: 6-as monet;7- 7 monet: 8-śmierć; 9- siła; 10- gwiazda.
  znamy się już 1.5 roku. Dziękuje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam,
   a jakie pytanie? Jaka jest Pani sytuacja, - to pewne zmienne które zawsze należy brać pod uwagę. Teraz nie interpretuje układów, pozdrawiam Ola.

   Ps. proszę napisać na forum ezoterycznym, tam dziewczyny uczą się stawiać karty.

   Usuń
 4. Witam,
  Dziękuję za odpowiedź.
  Pytanie: czy będziemy razem?
  Obecnie jestem singielem :)

  Będę wdzięczna za pani wskazówki.

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. wit ja zadalam pyt czy mezczyzna bedzie darzyl do budowania zwiazku ze mna wyszlo ze 1-as monet 2-kochankowie 3-Sad 4-paz bulaw 5-krolowa mieczy 6-dwoja pucharow 7-trojka mieczy 8-dziewiatka pucharow 9-odwrocone 10 monet 10-wisielec. nie wiem jak moge to zinterpretowac .pozdr serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 6. Postawiłam krzyż. Jak zinterpretować? 1- arcykapłana,2- as denarów, 3 - rycerz mieczy, 4 - 7 mieczy, 5 - 10 monet, 6 - 9 monet, 7 - królowa kielichów, 8 - 8 mieczy, 9 -giermek mieczy, 10 - 10 buław.

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam. Powiem szczerze że pierwszy raz zrobiłam sobie ten rozkład z kart tarota za pomocą tali tarot snów. Wyszły mi następujące karty:
  1. As monet
  2. Giermek mieczy
  3. 2 miecze
  4. Giermek buław
  5. 6 buław
  6. 6 mieczy
  7. 4 miecze
  8. Śmierć
  9. Wieża
  10. Kapłanka
  Dużo tych mieczy w moim życiu, dużo łez. Może to złe wybory. Czas chyba zmienić swoje życie a przede wszystkim myślenie i nastawienie.
  Chciałbym prosić kogoś kto znajdzie czas i chęć o pomoc w interpretacji. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń