piątek, 17 września 2010

Mężczyźni w kartach tarota ;)

Talia Gothic Vampires

Głupiec - beztroski, uroczy, spontaniczny, nie myśli tylko działa. Traktuje wszystko lekko i niepoważnie. Znajomość z kobietą jest dla niego przelotną.. nigdy nie myśli co dalej, cieszy się tym co ma tu i teraz. Cerpe diem. Można się z nim dobrze bawić i nie należy liczyć na zbyt wiele, choć są wyjątki od reguły.. Jednak znajomość z nim, nigdy nie wiadomo czym się zakończy..
często właściciel czworonoga lub miłośnik zwierząt


Mag - potrafi oczarować kobietę, spojrzeniem, gestem, słowem. Popisuje się, ale w bardzo fajny sposób :) Ma atuty w rękawie, jest śmiały, wygadany, elokwentny i uroczy..potrafi się świetnie zaprezentować. Fajny z niego facet i potrafi adorować. Często objawia mi się w kartach jako wielbiciel, którego widać i słychać i nie sposób przeoczyć. Potrafi odbić dziewczynę a nawet żonę zbałamucić ;) taką ma siłę w sobie


Cesarz - partner na dobre i złe, ten przeznaczony..ten "nasz".. można powiedzieć przeznaczony odgórnie, taki który prędzej czy później stanąłby nam na drodze, często oznacza ojca naszych dzieci. Zazwyczaj mówi o człowieku, który ma "moc" nad nami. Karta Gothic Vampires fajnie to pokazuje :) Ma władzę nad naszym umysłem, potrafi rozkochać.. 


Kapłan - dojrzały mężczyzna, lepiej mu nie podpaść, ma zasady, jest staroświecki, ciężko w nim cokolwiek zmienić.. lubi mieć ostatnie zdanie, lubi mówić co i jak robić.. rządzi, przewodzi, lubi rytuały i woli obserwować niż brać czynnie udział w czymś, trochę "sztywny. Często wierzący i praktykujący, tradycjonalistaPustelnik - często oddalony emocjonalnie  od partnerki, trudno się z nim dogadać, wiecznie coś musi przemyśleć.. zrównoważony, woli się oddalić niż kłócić, często kompletnie nie wiadomo o co mu chodzi, jest tajemniczy, skryty, ma swój świat.. ale ma dobre serce. Jest zdystansowany, przeżywa wszystko głęboko choć często tego nie widać.... Może być abstynentem seksualnym z wyboru


Koło Fortuny - zmienny, ruchliwy, w miejscu nie usiedzi.. może pokazywać nam partnera karmicznego. Mamy z nim "coś" do przerobienia, niekoniecznie związek damsko-męski..


Wisielec - mi często pokazuje kogoś, kto ma problem z uzależnieniem, alkohol, narkotyki.. mężczyzna dziwny, choć dla co poniektórych interesujący, taki outsider, zawsze trzyma się na uboczu a i tak ma wianuszek wielbicielek, zazwyczaj samotny człek.. nie śpieszy mu się, ma na wszystko czas i odkłada wiele rzeczy na później. Bardzo często pokazuję mężczyzn "innych", odstających od ogółu.. mających inne poglądy i punkt widzenia, oryginalnychDiabeł - pociągający, zmysłowy, strasznie nas kręci taki mężczyzna, mamy ochotę na niego i wciąż o nim myślimy.. czarujący, ale nie ma chłopięcego uroku jak Mag, jest MegaMęski.. wyzwala w nas uczucia których nigdy nie przeżyłyśmy, robimy z nim rzeczy szalone. Często nas oszukuje i kusi, obiecuje a potem nie daje.. a my zauroczone wierzymy wciąż i wciąż..


Słońce - mężczyzna przyjaciel, kompan na dobre i złe, często towarzysza życia pokazuje (takiego bez ślubu, "papierka") czasami egoista... najważniejsze jest jego dobro, ale w kryzysowych sytuacjach można na niego liczyć. Często mi wypada na partnera w tańcu ;) Kocha dzieci, jest dobrym ojcem :)


2 komentarze:

  1. A karta świat co oznacza w powyższym kontekście?

    OdpowiedzUsuń
  2. Prosze mi wyjasnic jak mam rozumiec skryte Zyczenie mezczyzny wobec kobiety karta cesarz nie moge jakos tego ugrysc

    OdpowiedzUsuń